Registrace nového uživatele

Tento formulář je určen k registraci nového uživatele do aukčního systému. Vyplňte, prosím, pečlivě všechny položky.

Základní údaje

Všechny položky jsou povinné.
Nepište, prosím, do jména nebo příjmení titul. Bude správcem odstraněn.

Jméno

Příjmení

Přezdívka (bude použita v tabulkách při přihazování namísto Vašeho skutečného jména)

Ulice

Město nebo obec

PSČ (zde si můžete PSČ vyhledat)

Telefon

Email

Název základní organizace (ZO) a oblastního sdružení (OS), jejíž jste členem


Heslo

Heslo - min. 6 znaků.


Kontrola proti zneužití formuláře

Vypočítejte: šest plus osm =


Zpracování osobních údajů

Souhlasím se zpracovním osobních údajů uvedených níže.

  • 1. Chovatel, který se registruje do aukčního systému uděluje tímto souhlas se zpracováním osobních údajů uvedených při registraci Českomoravskému svazu chovatelů poštovních holubů,z.s., se sídlem Vančurova 54, 618 00 Brno., IČ: 26660041, zastoupeného správcem aukčního portálu (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)(dále jen „Nařízení“) zpracovával tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresu, telefonní číslo a email.
  • 2. Tyto osobní údaje uvedené při registraci jsou použity pouze pro účely aukčního portálu a informace jsou předávány pouze mezi prodávajícím a kupujícím.
  • 3. Provozovatel aukčního systému se zavazuje, že osobní údaje uvedené při registraci nebude předávat třetím stranám a ani zveřejňovat jiným způsobem, než je uveden v bodu 2.
  • 4. S výše uvedeným zpracováním uděluje chovatel svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas může registrovaný účastník vzít kdykoliv zpět prostřednictvím emailu, nebo telefonicky.

Dokončení

Kliknutím na tlačítko "Dokončit registraci" odešlete Vaši registraci ke schválení správci. Pokud ji uzná jako bezchybnou, do 48 hodin aktivuje Váš účet a zašle Vám o tom zprávu na Váš email (zkontrolujte si i složku s nevyžádanou poštou - SPAM). Až poté se budete moci přihlásit.